O nas

Firma ArtNeon od wielu lat zajmuje się produkcją niezwykle szerokiej gamy reklam. Tworzymy zarówno reklamy zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, grupy serwisowo-montażowe, dział projektowy, drukarnie, frezarnie oraz salę plastyczną do wszelkiego rodzaju prac z folią i styrodurem. Dzięki doświadczonym pracownikom oraz bogatemu parkowi maszynowemu nasze reklamy są zawsze najwyższej jakości przy zachowaniu tak dziś ważnej niskiej ceny.

Pomysłowość naszego działu projektowego w połączeniu z doświadczeniem montażystów oraz niezwykle szeroką gamą materiałów, z których korzystamy, zapewniają, że reklamy jakie dla Państwa przygotowujemy będą wykonane z niedrogich ale efektownych materiałów co zapewni niską cenę przy odpowiednim efekcie marketingowym.

Od kilku lat zajmujemy się projektowaniem wystrojów stacji paliw, barów, pubów, klubów, dyskotek, sklepów, biur i innych obiektów.

Wprowadziliśmy do swojej oferty zadaszenia markizowe aby była ona możliwie najpełniejsza.

Zajmujemy się także oklejaniem pojazdów od motocykli i samochodów osobowych, poprzez samochody rajdowe i dostawcze, ciągniki siodłowe, naczepy, sprzęt budowlany i ciężki, aż po łodzie i jachty.

Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i agencje i firmy reklamowe, dla których wykonujemy rzeczy których sami nie mogą lub nie chcą wykonywać. W naszej firmie nie ma rzeczy niemożliwych są najwyżej trudne do wykonania.

Zapraszamy do kontaktu poprzez telefon lub maila. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy, doradzimy, stworzymy reklamę a wszystko to za nieduże pieniądze za to efektownie i z wyczuciem.

Pozdrawiamy Zespół ArtNeon